Наша газета

Наша газета
Організація
1403
0
22:20, 29.05.2017

Вийшов перший номер нашого друкованого видання - газети «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ»  (МОЯ ВАСИЛЬКІВЩИНА)

Громадська організація «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» започаткувала власне періодичне друковане видання «Моя Васильківщина». У новій газеті  ми будемо намагатися, щоб кожний житель нашого краю мав можливість ознайомитися з діяльністю громадської організації, інших громадських об’єднань, установ та організацій, з головними подіями, проблемними питаннями нашого регіону та нашими пропозиціями щодо їх вирішення. Газета буде розповсюджуватись безкоштовно по поштових скриньках міста Василькова та Васильківського району.

У першому номері газети Ви зможете прочитати про місію, цілі та завдання громадської організації, цікаві факти з життя громадської організації, її представників та проведені заходи.

Під час презентації першого номеру газети голова громадської організації «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» Руслан Суханов у своїй промові зазначив: «Вітаю наших активістів із випуском власної газети, у якій ми зможемо висвітлювати інформацію про діяльність громадської організації та її активістів, суспільне, економічне і культурне життя регіону, утверджувати ідеали гуманізму, національного відродження, демократії та захищати права людей. Запрошуємо приєднуватись до нашої організації свідомих жителів Васильківщини, які бажають стати активними учасниками соціуму та змінювати місто на краще, втілювати безліч ідей та проектів для створення безпечних та комфортних умов життя на рідній землі».