Наша громадська організація допомогла центру «Здоров’я»

Наша громадська організація допомогла центру «Здоров’я»
Організація
2127
1
12:38, 06.03.2017

До голови Благодійної організації «Благодійний фонд «ПОДАРУЙ МРІЮ» Євгенія Валерійовича Котвіцького звернулася директор Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Васильківської міської ради «Здоров’я» Мартиненко Ірина Григорівна щодо надання меценатської допомоги Центру для придбання меблів, спеціалізованого обладнання та спортивного інвентарю.

Центр «Здоров’я» здійснює реабілітаційні заходи, спрямовані на розвиток, коригування порушень розвитку дітей-інвалідів, навчання таких дітей основним соціальним та побутовим навичкам, розвиток здібностей, створення передумов для інтеграції їх у суспільство.

На даний момент у приміщеннях Центру закінчуються ремонтні роботи і він потребує спонсорської допомоги у придбанні сучасного обладнання для надання більш комфортних умов навчання та розвитку дітей.

На допомогу Центру також відгукнулась громадська організація «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ», яка долучилася до благодійної акції. І вже третього березня голова ГО «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» Руслан Валерійович Суханов разом із головою БО «Благодійний фонд «ПОДАРУЙ МРІЮ» Євгенієм Валерійовичем Котвіцьким у приміщенні Центру встановили шафи для одягу і речей та спортивно-ігровий комплекс.

Це було лише початком співпраці керівників організацій із  Центром «Здоров’я». Також, голови БО «Благодійний фонд «ПОДАРУЙ МРІЮ» та ГО «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» закликали усіх небайдужих підприємців та жителів Васильківщини приєднатися для надання допомоги у створенні сучасних умов розвитку та здобуття освіти вихованцями Центру «Здоров’я». 

З питань надання допомоги всі бажаючі можуть звернутися до громадської приймальні ГО «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» за адресою: 08600, Київська область, м.Васильків, вул. Володимирська 22- А, офіс 204. Приймальня працює у будні дні з 09.00 до 18.00.

Звернутися до приймальні й одержати інформацію/допомогу можна за телефонами: (04571) 2-11-11 (066) 314-37-98, (068) 126-55-74, (073) 065-20-80 (щоденно з 9.00 до 18.00. Вихідні – сб.-нд.), через офіційний сайт громадської організації www.vasilkiv.org або за електронною адресою – info@vasilkiv.org.

Коментарі

  1. user-icon
    Ніна Васильївна 06 березень 2017, 13:18
    Молодці хлопці, так тримати! Дякую Вам. Я обовязково прийду до вас і допоможу теж.