Відкриття центру «Здоров’я»

Відкриття центру «Здоров’я»
Організація
1375
1
15:03, 25.04.2017

Ще на початку цього року до керівництва нашої організації та БО «Благодійний фонд «ПОДАРУЙ МРІЮ» звернулася директор Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Васильківської міської ради «Здоров’я» Мартиненко Ірина Григорівна про надання меценатської допомоги Центру.

За сприянням голови ГО «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» Руслана Суханова, керівника БО «Благодійний фонд «ПОДАРУЙ МРІЮ» Євгенія Котвіцького, місцевих підприємців Віталія Глінського та Василя Гедзика у приміщенні Центру було встановлено шафи для одягу і речей, спортивно-ігровий комплекс та нові жалюзі на вікнах.

На сьогоднішнє відкриття Центру були запрошені всі спонсори, у тому числі і наша організація, яка допомогла пришвидшити цей день і розпочати повноцінну його роботу. У цей святковий день заступник голови ГО «Право та захист Васильківщини» - Оганесян Артем Давидович подарував вихованцям   фітоболи для занять спортивною гімнастикою з метою запобігання розвитку хвороб артриту.

У ході урочистого відкриття Центру, її керівник Ірина Мартиненко, подякувала усім хто відгукнувся на допомогу в створенні комфортних умов для навчання та розвитку дітей-інвалідів, які потребують особливої уваги з боку нашого суспільства. У свою чергу Євгеній Котвіцький зазначив: «За час співпраці ми усі стали справжніми друзями, які і надалі будуть опікуватися та допомагати вихованцям Центру».

Центр «Здоров’я» здійснює реабілітаційні заходи, спрямовані на розвиток, коригування порушень розвитку дітей-інвалідів, навчання таких дітей основним соціальним та побутовим навичкам, розвиток здібностей, створення передумов для інтеграції їх у суспільство.

Коментарі

  1. user-icon
    Андрій 25 квітень 2017, 15:14
    Турбота про дітей в наш час це рідкість, молодці хлопці, дуже добру справу зробили!