Наші активісти провідали бійців АТО на позиціях «нульової» лінії фронту

Наші активісти провідали бійців АТО на позиціях «нульової» лінії фронту
Україна
681
0
19:20, 01.12.2017

Активісти громадської організації «Право та захист Васильківщини» і Благодійного фонду «Подаруй мрію» уже вкотре організували поїздку до зони проведення антитерористичної операції на сході України для того, аби власноруч передати нашим військовим гуманітарну допомогу.

Перед поїздкою в Донецьку область благодійники влаштували збір продуктів харчування, теплого одягу та інших необхідних речей для бійців АТО. 

За допомогою наші представники звернулись до місцевих мешканців, приватних підприємців, а також направили листи-прохання до магазинів великих торгових мереж, які розташовані на території Васильківського району. 

Варто зазначити, що до збору гуманітарної допомоги для наших військових особисто долучились голова Васильківського міського осередку політичної партії «Патріот» Тарас Матушевич, а також голова Васильківської районної парторганізації громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість» Максим Заїка.

В результаті активістам вдалось зібрати чималий гуманітарний вантаж для наших захисників, який вони особисто супроводжували до українських позицій на передовій.Висловлюємо щиру подяку усім, хто відгукнувся та надав допомогу під час формування гумвантажу для наших захисників. 

А ті, хто залишився байдужим, нехай просто пам’ятають, що війна досі не постукалась у їхні двері лише через самовідданість та відвагу наших бійців, які нині перебувають на фронті.

Неспокійна Донеччина зустріла волонтерів морозною погодою. І чим ближче просувались вони до лінії фронту, тим помітніше ставало, що в цих краях зима вже давно увійшла у свої права, застеливши білою ковдрою тутешні поля. 

Усю дорогу до передової серед активістів панував тривожний настрій, а в крові вирував адреналін. На відміну від офіцерів, які супроводжували нашу групу в зоні АТО. Вони, зберігаючи спокій, розповідали про обстановку на фронті та ще й встигали пожартувати, щоб хоч трохи розрядити напруження.

Таким чином черговий васильківський гуманітарний конвой за один день встиг побувати на кількох позиціях бійців Української добровольчої армії та Збройних сил України, розташованих вздовж лінії зіткнення з російсько-терористичними військами у зоні відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Донецьк". 

Там активісти передали нашим захисникам особисто в руки усю зібрану жителями Васильківщини гуманітарну допомогу. Бійці з вдячністю прийняли подарунки, поспілкувались з волонтерами та почастували їх солдатською юшкою. За обідом хлопці розповідали про свої тривожні будні, запеклі бої і обстріли, що не стихають тут ні на мить, і з сумом в очах згадували своїх полеглих побратимів. 

З міркувань безпеки, ми не можемо розповісти глядачам, у яких конкретно населених пунктах Донеччини побували наші активісти, однак те, що вони там побачили, дійсно вражає. 

Потрощені снарядами ворожої артилерії дахи будинків, прошиті кулями паркани, покинуті цілі господарства. Забиті дошками вікна осель, у деяких з них досі живуть люди, більшість з яких, зі слів наших військових, налаштовані проросійськи. 

В інших селах, окрім величезної кількості собак, котрі здичавіли, залишившись без людського нагляду, почали хазяйнувати зграї вовків. 

Загалом та частина України все більше стає схожою на Чорнобильську зону відчуження. Тільки вбивства тут коїть не невидима радіація, а люди, які чомусь вирішили, що можна ось так просто прийти на нашу землю та зі зброєю в руках під прапором іншої держави встановлювати свої порядки.

Але знаємо точно: український народ ніколи не здасться, не дозволить окупанту топтати свою рідну землю. Доки живий козацький дух, дух вільних людей, патріотів своєї держави, доти майорітимуть по всій Україні наші жовто-блакитні стяги.