З Днем Перемоги

З Днем Перемоги
Організація
1092
0
11:27, 10.05.2017

Для українців День Перемоги – це свято, яке є джерелом патріотизму, віри у власні сили, дає привід пишатися своєю країною, своїм народом. Пройшло вже більше 70 років, але спогади про трагічні події передаються з покоління у покоління і ми всі разом повинні зберігати пам'ять про загиблих і тих, хто пережив ті вогненні часи, досі несе горде звання «ветеран Великої Вітчизняної війни» і залишається поруч з нами і сьогодні.

Напередодні свята, 8 травня, члени громадської організації «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ разом з нашим партнером  БО «Благодійний фонд «ПОДАРУЙ МРІЮ» відвідали та привітали ветеранів міста Василькова, селищ Глеваха та Калинівки. Під час зустрічей лунали спогади минулого, обговорювалися скрутні події сьогодення, висловлювалися сподівання на кращі часи.

Це особливе свято, що об’єднує усі покоління, переповнює спільними почуттями радості і смутку. Під час зустрічей, члени нашої організації, висловили своє шанування та подяку визволителям, які героїчно відстояли наше право жити вільно на рідній землі. Вітаючи ветеранів із Днем Перемоги, від усього серця вони побажали кожному доброго здоров’я, душевного тепла, миру та щасливих і довгих літ життя.

Поцікавившись у ветеранів про потрібну їм допомогу, вони мужньо відповіли, що після війни для них немає нічого неможливого. Тільки деякі з них побажали, щоб ми організували їм транспортну доставку на місце мітингу, що ми і виконали для них наступного дня, адже це самий мінімум того, що ми можемо зробити для наших Героїв!

Наступного дня 9 травня голова ГО «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ»  Руслан  Суханов та керівник  БО «Благодійний фонд «ПОДАРУЙ МРІЮ» Євгеній Котвіцький відвідали урочистий мітинг, та вшанували пам’ять загиблих героїв квітами.

Честь і слава усім героям!

З Днем Перемоги!