Наші організації до Дня знань підготували подарунки школам Васильківщини

Наші організації до Дня знань підготували подарунки школам Васильківщини
776
0
15:56, 06.09.2017

У п'ятницю, 1 вересня, у всіх школах України пролунав Перший дзвоник. У цей день в нашій країні традиційно відзначають День знань, котрий збігається з початком навчального року, а всі першокласники відзначають свято Першого дзвоника. У школах проходять урочисті лінійки з нагоди початку навчального року та проводиться перший святковий урок. За традицією 1 вересня прийнято дарувати квіти і подарунки вчителям та першокласникам.

Громадська організація «Право та захист Васильківщини» і Благодійний фонд «Подаруй мрію» не залишились осторонь і підготували для учнів та вчителів декількох шкіл нашого району подарунки до Дня знань і cвята Першого дзвоника.

Наші активісти поздоровили діточок, батьків та педагогів з початком нового навчального року та презентували для Васильківського навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" №4 в мікрорайоні Піски та шкіл селищ Велика Солтанівка, Плесецьке і Калинівка новенькі тенісні столи з сітками та наборами ракеток і м’ячиків. Також активісти подарували навчальним закладам шахові дошки і передали до шкільних бібліотек книги з історії України.

Школярі та вчителі були дуже раді подарункам до свята і щиро дякували громадським активістам за приділену увагу та поздоровлення.