Несподівана мандрівка по Дніпру

Несподівана мандрівка по Дніпру
Васильківщина
1243
0
15:46, 06.08.2018

 

Наприкінці липня до керівництва Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Васильківської міської ради «Здоров’я» надійшов лист-запрошення, у якому Пароплавна компанія «Гідропарк» запросила вихованців із вихователями  Центру взяти участь у благодійній екскурсії по Дніпру на пароплаві Каштан-5.

ГО «Право та захист Васильківщини» та Благодійний фонд «Подаруй мрію» організували безкоштовний автотранспорт для цієї несподіваної подорожі.

Справжні пригоди розпочалися відразу, як малеча ступила на палубу пароплава, який чекав їх на причалі станції метро «Дніпро». Під час екскурсії діти та дорослі насолоджувалися неймовірними краєвидами над великою річкою: архітектурними спорудами Києво-Печерської Лаври, Андріївської церкви, Видубицького монастиря, музею історії України у Другій світовій війні Батьківщини-мати, монумента Слави і меморіалу Голодомору та інші Київські панорами.

Вихованці Центру «Здоров’я», завдячуючи персоналу та екскурсоводу компанії «Гідропарк», побачили з води та дізналися багато нового про київську архітектуру в її тисячолітньому розвитку — від стародавніх храмів до новітніх, сучасних архітектурних споруд.

Висловлюємо щиру вдячність Пароплавній компанії «Гідропарк» за цікаву пізнавально-розважальну екскурсію для вихованців Центру «Здоров’я», а усім жителям Васильківщини рекомендуємо скористатися послугами цієї компанії, більш детальну інформацію можете дізнатися за посиланнями:

офіційний сайт www.teplohod-prokat.kiev.ua

сторінка фейсбук https://www.facebook.com/TeplohodProkatKiev/

сторінка инстаграм https://www.instagram.com/teplohod_progulka_arenda/

або за вказаними номерами телефонів.