Нова автобусна зупинка у Великій Солтанівці

Нова автобусна зупинка у Великій Солтанівці
Організація
1611
0
20:44, 20.10.2017

Зусиллями активістів Благодійного фонду «Подаруй мрію» та громадської організації «Право та захист Васильківщини» у селищі Велика Солтанівка на Київщині встановлено та облаштовано нову зупинку громадського транспорту.

Раніше мешканцям доводилось чекати маршрутку, стоячи просто неба, й сховатися від негоди було ніде. Відтепер на новій облаштованій активістами зупинці люди зможуть в нормальних умовах комфортно проводити час в очікуванні громадського транспорту. Конструкцією зупинки передбачені зручні лавки, встановлені під накриттям.

Керівник Великої Солтанівки Олена Григорівна Комар висловила подяку нашим організаціям за благодійну допомогу в архітектурному облаштуванні, вирішенні соціальних питань селища та поліпшенні умов пасажирських перевезень місцевого населення.

Нагадаємо, що це вже не перша автобусна зупинка, облаштована активістами нашого об’єднання у Васльківському районі. Ще на початку літа за ініціативи організації «Право та захист Васильківщини» схожа зупинка у вигляді павільйонної споруди була виготовлена та встановлена у селищі Мала Солтанівка.