Новий унікальний проект «Право на політику»!

Новий унікальний проект «Право на політику»!
Організація
594
0
12:08, 30.01.2020

Новий унікальний проект «Право на політику»!
Для чого розпочато проект?
Політики не повинні брехати і красти. Політики не мають жити у своєму закритому світі розкошів та багатства. Політики мають працювати в інтересах громадян, в інтересах тих, хто їх обрав, тих хто найняв їх та утримує за свої податки.

Це прості банальні слова. Прості але, ми переконані, правильні. Проблема лише в тому, що сучасні українські політики, судячи з їх діяльності, так не вважають. Після трьох років активної роботи наша громадська організація отримала безцінний досвід. За цей час нам часто доводилося перетинатися із політиками та чиновниками. Ми зрозуміли: не має сенсу намагатися «виховати» старих політиків. Їх просто потрібно замінити. Іншого виходу просто не існує.

Але де ж знайти тих, хто стане на заміну «старій гвардії» Васильківщини, тобто тих місцевих політиків, що вже встигли дискредитувати себе? Де знайти розумних, порядних та активних людей? Все дуже просто: подивіться у дзеркало! Згадайте, скільки разів ви нарікали на владу. Згадайте, скільки разів ви думали: було б добре, аби до влади прийшли люди, що дійсно розуміють життя та потреби «звичайних» українців. Чому ж тоді ви не йдете в політику самі?

«У мене немає підтримки. Мене ніхто не знає. Та й я навіть не знаю як це, «бути політиком». Цього ж не навчають в університеті чи коледжі» - скажете ви.
Так, дійсно, на політиків не навчають у вишах. Але ми надамо Вам необхідні знання та підтримку! Причому БЕЗКОШТОВНО.

Для чого це вам потрібно?
Васильківщина – наша рідна земля. На цій землі живуть ваші рідні, ваші діти, ваші близькі. Ми пропонуємо вам РЕАЛЬНУ можливість змінити їх життя та всіх інших жителів на краще. Власними силами, чесною та відповідальною працею. Зараз, саме ЗАРАЗ, настав той час коли в політику можуть прийти звичайні люди. Не маріонетки олігархів чи бізнесмени, що використовують свою державну посаду задля лобіювання бізнес-інтересів, а патріотичні, креативні, наполегливі, сміливі та дієві українці, які не байдужі до долі своєї громади.

Ви реально зможете впливати на життя свого села, селища, міста, області чи навіть всієї України, ви можете кардинально змінити життя своє громади! Політика – це цікава сфера для діяльності, чудовий спосіб реалізувати свою ініціативність та потенціал на користь людям.
Всі ми хочемо жити в іншій Україні – без корупції, без бідності, без тривоги за прийдешній день. Для цього потрібно починати з себе, з свого району, з свого населеного пункту. І нехай ці кроки видаються маленькими на загальнодержавному тлі, вони є необхідними. Якщо в тебе є бажання жити краще, то час починати з себе та діяти.

Що ми пропонуємо?
Семінари і тренінги від наших спеціалістів. Юристи, психологи, політтехнологи, громадські та політичні діячі – усі вони зможуть надати Вам необхідну базу знань та навичок. Все це створить Ваш політичний фундамент, на якому ми разом побудуємо Вашу політичну кар’єру.
Ми надамо не тільки знання, але й всебічну підтримку учасникам програми у подальшому розвитку їх як політиків. Ви завжди зможете звернутися до нас за порадою. Ми зможемо надати Вам юридичний супровід, розробити стратегію та забезпечити якісну PR компанію.

Наші інтереси – це інтереси громади Васильківського району. «Право на політику» не вимагає від вас широких знань та досвіду у політичній сфері. Все, що від вас потрібно – бажання змінити рідний край на краще!
Ми хочемо побачити нову Васильківщину – край де живуть заможні та успішні люди; де молодь вірить в своє українське майбутнє, а не прагне шукати кращої долі за кордоном. Ми хочемо, аби на Васильківщині були гарні дороги, якісна освіта та медицина, безпечні вулиці і сучасна інфраструктура, цікаве дозвілля та безліч можливостей для навчання та розвитку. Хочемо, або долю громади вирішували професійні, освічені, чесні та ініціативні люди.

Якщо цього хочеш і ти – дій! Реалізуй своє «Право на політику»!
Чого Вас навчать:
- Розбиратися у тонкощах політичної діяльності
- Ефективно проводити передвиборчу кампанію
- Успішний проект: шлях від ідеї до реалізації
- Створювати власний політичний імідж
- Правильно проводити публічні виступи
- Вміти спілкуватися та взаємодіяти із представниками ЗМІ
- Формувати ефективну команду
- Вирішувати конфліктні ситуації
… та ще багато іншого, що стане у нагоді всім майбутнім політикам будь якого рівня.

Щоб зареєструватися для участі в проекті звертайтесь за тел: (068) 126-55-74 або залиште заявку на участь у проекті info@vasilkiv.org

Відео:
https://www.facebook.com/Pravotazaxyst/videos/489408388663230/
https://www.facebook.com/Pravotazaxyst/videos/1115180818873694/
https://www.facebook.com/Pravotazaxyst/videos/1115180818873694/
https://www.facebook.com/Pravotazaxyst/videos/174551937145594/