Останній дзвоник

Останній дзвоник
Організація
982
0
12:44, 27.05.2017

Свято останнього дзвоника

У п’ятницю, 26 травня, пролунав останній дзвоник практично в усіх шкільних закладах Васильківщини. Це свято знаменує для більшості школярів три місяці свободи від ранніх пробуджень, виконання домашніх та контрольних завдань. Тепер можна займатися улюбленими справами, не думаючи про час та шкільні будні.

Але для декого завершення шкільного року пов'язане не тільки з радістю, а й з прощанням з безтурботним дитинством, кроком назустріч дорослому життю - назустріч його випробовуванням, відповідальності і злетам. Попереду ще тривоги у вигляді випускних іспитів та вступу до вищих навчальних закладів.

Щоб розділити радість сьогоднішнього свята, пригадати хвилюючі миті зі свого шкільного життя завітали й представники громадської організації «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ». Заїка Максим, Володимир Забарний та Микола Хахаль відвідали ЗОШ №1 у рідній Калинівці. Вони привітали випускників та побажали їм досягти поставленої мети, подолати усі життєві негаразди і в майбутньому виправдати сподівання та довіру, які на них поклали батьки й вчителі. У подарунок своїй рідній школі вони передали кольоровий принтер.

      Члени Ради громадської організації Артем Огенесян, Роман Чернишенко та Сергій Воробйов взяли участь в святковій лінійці у Васильківській ЗОШ №1. Останні у своїх привітаннях висловили особливу подяку педагогам, які своєю наполегливою працею, досвідом, знаннями та мудрими порадами виховали безтурботних першокласників в освічених випускників, а також подарували шкільному закладу футбольні, волейбольні й баскетбольні м’ячі.

З привітаннями і подарунком голова Благодійного фонду «ПОДАРУЙ МРІЮ» Євгеній Котвіцький та активіст Іван Шестусєв відвідали школярів і педагогів ЗОШ №2 у селищі Калинівка. Під час урочистостей Євгеній Котвіцький передав навчальному закладу принтер та виступив з промовою: «Школа з честю виконала свою високу місію –долучила до джерел культури і духовності, збагатила скарбами рідної мови, вказала на високі горизонти національної свідомості, громадянського сумління та гордості за велич Батьківщини. Бажаю гарного відпочинку та яскравих вражень, учителям - творчого завзяття, життєвих сил і натхнення, а випускникам - вдалого старту в самостійне життя, успіхів у здійсненні задумів і мрій».

 

Члени нашої організації Владислав Яреминко, Ігор Глінський та Мирослав Бондар із привітаннями відвідали святкову лінійку у ЗОШ №1 в с.Велика Солтанівка та передали сертифікат на суму 5000 гривень для придбання спеціальних зошитів учням з малозабезпечених сімей.

Наші випускники – майбутнє нашої країни. Саме вони стануть тією рушійною силою, що змінить соціально-економічну, політичну ситуацію та стане основою формування справжнього громадянського суспільства в нашій державі.