Перехрестя Глеваха-Крушинка - небезпечний спринт для пішоходів

Перехрестя Глеваха-Крушинка - небезпечний спринт для пішоходів
Васильківщина
2666
5
14:21, 14.08.2017

Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган пообіцяв до кінця наступного тижня вирішити проблему зі світлофором на дорозі Київ-Васильків, який регулює перехрестя Глеваха (масив) - Крушинка.

Зокрема, у п’ятницю, 11 серпня, під час урочистого відкриття переобладнаного пішохідного переходу з острівцем безпеки в місті Васильків глава Київської ОДА зазначив: «Запевняю всіх, хто зазнає дискомфорт через короткий проміжок зеленого інтервалу, що до кінця наступного тижня цей світлофор буде відрегульовано».

Багато місцевих мешканців вже давно нарікають на те, що для переходу пішоходів на цьому перехресті відведено дуже короткий проміжок часу. Проїжджу частину, що складається з шести смуг руху для обох напрямків, тут пропонується перейти за 19 секунд. Далеко не всім вдається дістатися іншої сторони узбіччя за цей час, а особливо літнім людям. Тому багато пішоходів тут змушені чекати наступного дозволяючого перехід сигналу прямо посеред дороги поруч з відбійником. Можете собі уявити, наскільки це безпечно.

Зі слів голови Васильківської РДА Владислава Одинця, даний світлофор у 2012 році був переданий у розпорядження Глевахівської селищної ради, яка була замовником його встановлення на цьому перехресті. А циклограма світлофора досі не відрегульована через те, що у штаті місцевої сільради немає відповідних фахівців.

Тож можливо тепер після заяв керівників Київської області та Васильківського району нарешті буде вирішена наявна проблема зі світлофором глеваського перехрестя, на якому, до слова, ДТП за участі пішоходів трапляються досить часто.

У свою чергу наша громадська організація «Право та захист Васильківщини» має намір проконтролювати виконання обіцяного чиновниками.

Коментарі

 1. user-icon
  Человек 15 серпень 2017, 09:28
  Лучше бы на городке светофор поставили. Деятели…
  1. user-icon
   Право та захист 15 серпень 2017, 11:54
   Не бачу проблеми зібрати ініціативну групу по питанню світлофора у військовому містечку, яку Ви можете очолити та подати даний проект в Васильківську міську раду.
  2. user-icon
   Марина 15 серпень 2017, 15:03
   А Вам, шановний, не видно, що проблема є і її треба вирішити??? Треба людям збирати ініціативні групи? Нащо люди тоді голосують на виборах за деяких рукож...ів?
   1. user-icon
    Право та захист 15 серпень 2017, 16:01
    Голосуйте за тих, хто реально щось робить, а не за руко******, які тільки і вміють, що ляси точити і нічого не робити.
   2. user-icon
    Gist 17 серпень 2017, 12:35
    Відповідь шокувала. — А циклограма світлофора досі не відрегульована через те, що у штаті місцевої сільради немає відповідних фахівців. — З відповіді витікає, що потрібно ввести в штат с/Ради ще одну одницю, яка буде слідкувати за циклограмами двох світлофорів у Глевасі… А не простіше дати заявку з с/Ради в РДА чи прямо в організацію, яка обслуговує світлофор, щоб змінили циклограму.…
    А взагалі наземні переходи, розвороти на триполосках треба ліквідовувати. Так безпечніше буде. Є ж підземні і надземні переходи.
    Ще що оті 10 фемів і пару «поребриків» біля колишнього ВВАТУ «урочисто відкривали». Та ще й обласні чини. Яка бридота. Піар на 10 фемах.