Перша місцева ініціатива у Василькові

Перша місцева ініціатива у Василькові
1129
0
15:59, 04.08.2017

На чергову сесію Васильківської міської ради, що відбудеться 4 серпня 2017 року, вперше  виноситься проект рішення в порядку місцевої ініціативи.  Ініціатива жителів Василькова стосується будівництва бюветного комплексу питного водопостачання з артезіанської свердловини на території парку "Венеція".

Місцева ініціатива - одна з форм участі членів територіальної громади міста Василькова у місцевому самоврядуванні. Місцева ініціатива оформлюється проектом рішення з вирішення будь-яких питань, які віднесені до відання місцевого самоврядування, внесена в передбаченому Положенням порядку для розгляду на найближчій сесії ради.

Згідно Положення, для внесення місцевої ініціативи необхідно зібрати 0,1% підписів членів територіальної громади, які досягли 18 років та зареєстровані в межах територіальної громади. З урахуванням того, що станом на 1 червня 2017 року у Василькові зареєстровано 35,3 тис. виборців, то мінімальна кількість підписів має бути не менше 36 підписів громадян.

Члени ініціативної групи Котвіцький Є. В., Штрікер М.М., Воробйов С.А., Голованенко С.Я. та Верещак Є.В. зібрали 177 підписів мешканців Василькова, підготували проект рішення Васильківської міської ради та оформили пояснювальну записку до проекту рішення із дотриманням Регламенту Васильківської міської ради.

Вперше в історії міста Василькова на сесії буде розглядатися проект рішення, внесений в порядку місцевої ініціативи. Це стало можливим завдяки ініціативі депутата міської ради Богдана Корчинського та його 17 колег, які підтримали запропонований Богданом Івановичем проект рішення про затвердження "Положення про місцеву ініціативу у місті Василькові".

Сподіваємося, що депутати підтримають проект "Про будівництво бюветного комплексу питного водопостачання із артезіанської свердловини на території парку «Венеція»", і ця ініціатива жителів міста буде втілена в життя.

Джерело: http://goes.org.ua/persha-misceva-iniciativa-u-vasilkovi/