Перша річниця роботи Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Здоров’я»

Перша річниця роботи Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Здоров’я»
Організація
559
0
17:58, 26.04.2018

 

Перша річниця роботи Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Васильківської міської ради «Здоров’я»

 

25 квітня відбулося святкування першої річниці роботи Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Васильківської міської ради «Здоров’я». У святкових заходах взяли участь представники ГО «Право та захист Васильківщини» та Благодійного фонду «Подаруй мрію».

Більше року наші організації пов’язують дружні відносини з колективом Центру «Здоров’я». Ми спільно ремонтували приміщення закладу, придбали та встановили шафи для одягу і речей, спортивно-ігровий комплекс, створювали комфортні умови для навчання у ньому дітей. За невеликий проміжок часу керівнику Центру «Здоров’я» Ірині Мартиненко вдалося створити атмосферу, де панують увага, піклування, турбота і, головне любов до кожної дитини.

За рік співпраці ми змогли організувати ряд навчально-розважальних заходів для вихованців Центру «Здоров’я», з яких відвідування Храмового комплексу з ландшафтним парком у с.Буки Сквирського району, київського океанаріуму «Морська казка», кінотеатру «Дружба», Будинку Архітектора в м.Києві, парку «Феофанія», святкування Дня матері, Дня знань, свята Осені, Дня Святого Миколая та ще багато інших визначних дат.

Центр «Здоров’я» є унікальним та необхідним закладом, який здійснює реабілітаційні заходи, спрямовані на розвиток, коригування порушень розвитку дітей-інвалідів, навчання таких дітей основним соціальним та побутовим навичкам та створення передумов для інтеграції їх у суспільство.

Вітаємо працівників, вихованців та їхніх батьків з першим ювілеєм роботи Центру «Здоров’я». Бажаємо його учням прагнення до саморозвитку та здійснення мрій. Зичимо колективу задоволення від праці, батькам - пишатися своїми дітьми, радіти їхнім успіхам.

 

ГО «Право та захист Васильківщини»