Підприємець подарував родині з 10 дітьми будинок у Плесецькому

Підприємець подарував родині з 10 дітьми будинок у Плесецькому
Васильківщина
321
0
12:15, 19.10.2017

Небайдужий підприємець з Васильківського району придбав та подарував родині, в якій виховують десятеро дітей, будинок у селищі Плесецьке.

В минулих сюжетах ми вже розповідали про багатодітну сім’ю Щербак, котрій активісти ГО «Право та захист Васильківщини» і Благодійного фонду «Подаруй мрію» постійно допомагають та усіляко їх підтримують.

Нагадаємо, уся велика родина, де двоє батьків - Олександр та Марія - виховують 10 дітей, до цього часу проживала в орендованому будинку. У домі, що винаймали Щербак, було всього дві маленькі кімнатки та тісна кухня.

І от нещодавно небайдужий підприємець з Васильківщини, який з наших сюжетів дізнався про багатодітну родину та їхні проблеми, вирішив житлове питання сім’ї.

Благодійник замість пустопорожньої балаканини та популістських обіцянок (як це зазвичай робить наша влада) придбав у власника в тому ж Плесецькому великий двоповерховий будинок та подарував його родині Щербак.

Нарешті сім'ї з десятьма дітками буде де розвернутися. На першому поверсі просторого дому розташовані: величезна кухня, вітальня, ванна кімната та три спальні. Правда, поки що другий поверх не облаштований для проживання, однак для глави сім’ї – Олександра – це не є проблемою, адже за професією він будівельник, роботи не боїться та й помічників, слава Богу, вистачає.

Зі слів дружини Олександра Марії, у недалекому майбутньому вони планують облаштувати кімнати для дівчаток та хлопчиків, а також зробити окремо ігрову кімнату та бібліотеку, де їх діти зможуть навчатись та готуватись до занять у школі, коледжі або університеті.

А місця для ігор самих маленьких тепер точно буде вдосталь. На великому подвір’ї колишній власник змайстрував дитячий майданчик з гойдалками та висадив фруктовий сад. Крім того, на прибудинковій території є великий город, що теж є немало важливим для родини.

Загалом подарований благодійником дім має лише один прикрий недолік – встановлена в ньому піч опалює лише дві кімнати. Тому наразі громадська організація «Право та захист Васильківщини» разом з партнерами з благодійного фонду «Подаруй мрію» взялись допомогти родині вирішити питання з обігрівом їхнього тепер уже власного житла.

Зволікати тут не можна, оскільки зима вже близько. Й дуже не хотілося, щоб після усіх пережитих негараздів та поневірянь ця велика дружня родина просто замерзла з приходом холодів.

Наразі наша громадська організація вже зібрала певні кошти, але цієї суми недостатньо, аби допомогти родині зі встановленням повноцінної системи опалення в домі.

Тож ми закликаємо усіх небайдужих людей долучитись до надання будь-якої допомоги для багатодітної сім’ї Щербак. Давайте разом «зігріємо» цю дружню велику родину.