Підтримайте тих, хто готовий віддати своє життя заради майбутнього України

Підтримайте тих, хто готовий віддати своє життя заради майбутнього України
537
0
14:08, 08.02.2019

Пам’ятати своїх Героїв та вимовляти їх імена з гордістю в серці – обов’язок кожного громадянина України. Так само, як допомагати та підтримувати тих, хто готовий віддати своє життя заради майбутнього країни. 

Громадська організація «Право та захист Васильківщини» та Благодійний фонд «Подаруй мрію» регулярно відвідують із гуманітарною місією наших військових та добровольців майже на всіх лініях оборони: Красногорівка, Мар’янка, Верхньоторецьке, Авдіївка. 

На початку Масляного тижня в перших числах березня ми плануємо чергову поїздку до зони проведення ООС. Тому вже зараз організовуємо збір гуманітарної допомоги для українських військових. Звертаємося до усіх небайдужих жителів та підприємців Васильківського району з проханням долучитися та надати будь-яку посильну допомогу. Насамперед потрібні: теплий одяг, взуття, білизна, шкарпетки, рукавиці, плетені шапки, цигарки, кава, чай, цукор, мед, консервація, сухофрукти, шоколад, засоби особистої гігієни; ліки: протигрибкові мазі, протизастудні засоби, спреї від нежитю, гематогени та паливно-мастильні матеріали. Даний перелік складений згідно потреб та побажань бійців із зони ООС.

Збір проводиться у громадській приймальні за адресою: м. Васильків вул. Володимирська 22а/офіс 204 (другий поверх), або зателефонуйте (04571)2-11-11, 068-126-55-74.

Не лишайтесь осторонь, давайте разом підтримаємо та віддячимо солдатам  за наш мирний сон у ці не прості для країни часи.