Підтримка та розвиток Панкратіону в Васильківському районі

Підтримка та розвиток Панкратіону в Васильківському районі
Організація
1571
0
10:47, 08.10.2018

Одним із направлень Громадська організація «Право та захист Васильківщини» - є  підтримка спорту у Васильківському районі.  За нашого сприяння та фінансової підтримки вихованці спортивного клубу «АЛЕКСІС» неодноразово відвідували різноманітні спортивні збори та змагання, де показували високі досягнення та професійний рівень. Це також є прямою заслугою Президента  клубу «АЛЕКСІС» та за сумісництвом тренера з панкратіону Олексія Охріменко. Він більше ніж за 18 років існування клубу, підготовив багато талановитих спортсменів, які захищають честь нашого міста на обласних, всеукраїнських та навіть на міжнародних змаганнях.

Основне завдання, яке ставить перед собою наша організація - це популяризація та підвищення ролі фізичної культури, зміцнення здоров’я, пропаганда здорового способу життя, досягнення високих спортивних результатів, виховання морально-етичних, вольових та інтелектуальних здібностей підростаючого покоління, а також здійснення діяльності, спрямованої на реалізацію та захист прав і свобод дітей, їх творчих здібностей.

Саме тому, в п’ятницю 5-го жовтня , голова громадської організації «Право та захист Васильківщини» Руслан Суханов, голова благодійного фонду «Подаруй мрію» Володимир Петренко, голова районного осередку Руху Валентина Наливайченко «Справедливість» Максим Заїка та громадській активіст і член спортивного клубу «АЛЕКСІС» Ілля Іщук, відвідали тренування клубу та передали необхідний спортивний інвентар для його вихованців. Зокрема, це боксерські груші, лапи, накладки, маківари та спортивні рукавиці. Також наша громадська організація буде і надалі підтримувати та всіляко сприяти розвитку панкратіону в нашому районі.

Важко переоцінити значення фізичної культури у повсякденному житті, адже школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості – вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, ефективна співпраця в команді, вміння підкорювати власний інтерес загальній меті.

Ми віримо у велике майбутнє даного олімпійського руху в нашій країні, якому належить незаперечна роль у вихованні гармонійного, загартованого покоління, здатного прославити нашу Україну.