Плесецьке: вантажівки з кар’єру добивають залишки місцевої дороги

Плесецьке: вантажівки з кар’єру добивають залишки місцевої дороги
Васильківщина
1789
0
16:41, 12.09.2017

Поруч з ділянкою автомобільної дороги, яка з’єднує селища Плесецьке і Перевіз, знаходиться гранітний кар'єр, де ведеться масштабний видобуток щебню.

Продукцію кар’єру щодня у великих об’ємах вивозять багатотонні вантажівки. В результаті асфальтне покриття не витримує такого навантаження і систематично руйнується. На сьогоднішній день шлях, що проходить крізь мальовничу лісову місцевість, нагадує прифронтову дорогу.

Дану ділянку обслуговує Служба автомобільних доріг у Київській області, проте ремонт, якого конче потребує ця дорога, не проводився тут вже досить тривалий час.

Можливо, Державне агентство автомобільних доріг України врешті зверне увагу і на цю проблему та візьметься за її вирішення. Адже нещодавно прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що загальний обсяг коштів, які вже виділені на проведення дорожніх робіт в Україні у 2017 році, перевищив 20 мільярдів гривень, а протяжність відремонтованих доріг складає понад 750 км.

Крім того, зі слів прем’єра, 40 тисяч українських доріг вже пройшли крізь ямковий ремонт. Це дуже хороший результат роботи Міністерства інфраструктури України, але ті дороги, які проходять крізь лісову зону, можливо, погано видно нашим чиновникам.

А доки вони того не помічають (чи не бажають помічати), багатотонні вантажівки гранітного кар’єру біля Плесецького продовжують розбивати ті острівці асфальту, котрі дивом залишились у цьому океані ям та вибоїн.