Подарунки для майбутніх олімпійців

Подарунки для майбутніх олімпійців
Васильківщина
1288
0
11:01, 01.04.2018

До громадської організації «Право та захист Васильківщини» звернувся наш друг. Президент спортивного клубу «АЛЕКСІС» , та тренер з панкратіону Олексій Охріменко з проханням надати допомогу у придбанні спортивного інвентарю, а саме: цифрове спортивне табло для змагань з боротьби.

Панкратіон – це давньогрецьке бойове мистецтво та вид спорту, уперше включеного до програми Олімпійських ігор Давньої Греції в 648 році до нашої ери. Яке є універсальним синтезом боротьби і кулачного бою з величезним арсеналом як ударів, так і різноманітних кидків, захоплень.

Олексієм Охріменком Президентом спортивного клубу «АЛЕКСІС» та за сумісництвом тренером, більше ніж за 18 років існування  клубу, було підготовлено багато талановитих спортсменів, які захищають честь нашого міста на обласних, всеукраїнських та навіть на міжнародних змаганнях.

Основне завдання, яке ставить перед собою наша організація - це популяризація та підвищення ролі фізичної культури, зміцнення здоров’я, пропаганда здорового способу життя, досягнення високих спортивних результатів, виховання морально-етичних, вольових та інтелектуальних здібностей підростаючого покоління, а також здійснення діяльності, спрямованої на реалізацію та захист прав і свобод дітей, їх творчих здібностей.

Саме тому, ми з радістю відгукнулися на це звернення і 30 березня, голова районної партійної організації ПП «Патріот» Іван Івасенко та активіст ГО «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» Володимир Забарний , відвідали тренування спортивного клубу «АЛЕКСІС» та передали весь необхідний спортивний інвентар його вихованцям.

Важко переоцінити значення фізичної культури у повсякденному житті, адже школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості – вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, ефективна співпраця в команді, вміння підкорювати власний інтерес загальній меті.

Ми віримо у велике майбутнє даного олімпійського руху в нашій країні, якому належить незаперечна роль у вихованні гармонійного, загартованого покоління, здатного прославити нашу Україну.