Пообіцяли - зробили!

Пообіцяли - зробили!
Організація
1768
0
10:11, 01.12.2017

Ще влітку представники громадської організації «Право та захист Васильківщини» у рамках проекту «Школа – рідний дім» надали керівництву Васильківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат будівельні та лакофарбові матеріали для проведення ремонтних робіт й естетичного оформлення класних кімнат.

Крім того, керівництво закладу та батьки звернулися до нашої організації з проханням допомогти облаштувати вбиральню в школі у зв’язку з її аварійним станом. 

Із розумінням ставлячись до ситуації, коли бюджетних коштів не вистачає навіть на утримання навчальних закладів району, не кажучи вже про ремонтні роботи, наша громадська організація взяла зобов’язання докласти максимум зусиль, аби новий санітарний вузол запрацював ще до кінця цього року. А ми слів на вітер не кидаємо!

Завдяки силам громадського сектору та небайдужим жителям міста, у Васильківській спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернат від учорашнього дня, 30 листопада, дітки мають змогу користуватися новою вбиральнею.

Звісно, хотілося б відкривати нові комп’ютерні класи або спортивні майданчики, проте в нашій державі наразі склалася така ситуація, коли практично усе слід починати з облаштування самих елементарних, але таких необхідних речей.

Нагадаємо, КЗ КОР "Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів" для дітей з тяжкими порушеннями мовлення забезпечує здобуття вихованцями певного рівня освіти. Також у закладі з дітками, які потребують виправлення усного та писемного мовлення, проводять корекційно-розвиткову роботу. На даний момент у школі-інтернат навчається 135 дітей віком від 6 до 18 років.