Право на захист: погляд з Василькова

Право на захист: погляд з Василькова
1189
0
16:42, 14.02.2017

Незважаючи на усі жертви, ми і досі не змогли побудувати соціальну країну, метою якої є забезпечення для кожного члена суспільства гідного для людини рівня життя, зниження розбіжностей у рівні добробуту, ліквідація відносин залежності й встановлення відповідного контролю.

Протягом останніх років наша країна та її громадяни особливо відчувають необхідність у захисті рідної землі, соціальної справедливості, безпечного екологічного середовища та права на життя і власності.

На жаль, наше місто Васильків Київської області зазнало важких втрат серед жителів під час Революції гідності, бойових дій у зоні АТО, техногенної катастрофи при пожежі нафтобази мережі «БРСМ-Нафта» у с.Крячки Васильківського району.

20 лютого усі країни світу визначають Всесвітній день соціальної справедливості. Для нашої держави цей день назавжди залишиться в історії початок масових вбивств на Майдані Незалежності. Одним із загиблих є наш земляк Царьок Олександр Миколайович, Герой України, який віддав своє життя за віру у справедливу країну та її Європейське майбутнє.

Незважаючи на усі жертви, ми й досі не змогли побудувати соціальну країну, метою якої є забезпечення для кожного члена суспільства гідного для людини рівня існування, подолання кричущої соціальної стратифікації населення й встановлення відповідного народного контролю за діями чиновників на місцях.

Натомість маємо загострення соціально-економічних проблем, яке досягло катастрофічних темпів, підриває не лише стабільність у суспільстві, а й стає загрозою майбутньому України як успішної країни з ефективною економікою та високими стандартами життя.

Наприкінці минулого року, було створено громадську організацію «ПРАВО І ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» та Благодійний фонд «ПОДАРУЙ МРІЮ» покликані відстоювати ідеї соціально-справедливої держави, захисту прав жителів міста та надавати допомогу усім, хто її потребує.

На сьогодні ми вже реалізуємо деякі проекти, пов’язані з безпекою мешканців та забезпечення громадського порядку, поліпшення матеріально-технічного становища шкіл, пропагандою здорового способу життя, благодійної допомоги соціальним об’єктам та дитячим навчальним закладам. Хто поділяє наші погляди прошу приєднуватися до нашої команди та докладати спільні зусилля щодо побудови соціально-справедливої країни.

Руслан Суханов, Голова громадської організації «ПРАВО І ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ»

Джерело: http://i-ua.tv/index.php?newsid=1537