«Право та захист Васильківщини» влаштували свято Дня знань для дітей Центру «Здоров’я»

«Право та захист Васильківщини» влаштували свято Дня знань для дітей Центру «Здоров’я»
Організація
473
0
11:31, 05.09.2017

В Центрі «Здоров’я» Васильківської міської ради, де діти-інваліди проходять соціальну реабілітацію, у п’ятницю, 1 вересня, за підтримки спонсорів, благодійного фонду «Подаруй мрію» та громадської організації «Право та захист Васильківщини» відбулось свято Дня знань.

Вихованців Центру розважали веселі аніматори у костюмах улюблених дитячих персонажів відомого мультсеріалу «Фіксики». З дітьми провели багато цікавих та веселих ігор, естафет і різноманітних конкурсів, в яких малеча з задоволенням приймала участь.

Наприкінці свята усіх діток та батьків привітали з початком нового навчального року та презентували кожному солодкий подаруночок до Дня знань.

Центр соціальної реабілітації для дітей-інвалідів Васильківської міської ради «Здоров’я» робить дуже велику справу, допомагаючи у створенні умов своїм вихованцям для всебічного розвитку, засвоєння знань, умінь та навичок з метою здобуття базової середньої освіти.

В той же час, зі слів директора Ірини Мартиненко, в закладі існує нагальна проблема в нестачі персоналу. Зокрема наразі в Центрі не вистачає логопеда та практичного психолога.

Щодо інформації по вільним вакансіям та з питань допомоги Центру можна звертатися безпосередньо до керівництва або до громадської приймальні ГО «Право та захист Васильківщини».