"Право та захист Васильківщини" заручилась підтримкою партії "Патріот"

Організація
882
0
10:57, 22.08.2017

У п’ятницю, 18 серпня, в громадській приймальні ГО «Право та захист Васильківщини» відбулось зібрання, присвячене дуже цікавій та важливій події – підписанню меморандуму про співпрацю з політичною силою «Патріот».

Проаналізувавши пройдений шлях на ниві боротьби з корумпованою владою, ми зрозуміли, що для більш ефективної роботи та вагомішого впливу на цю владу нам необхідна підтримка на рівні політичної партії. Дізнавшись про діяльність та цілі політсили «Патріот», яку очолює колишній заступник Генпрокурора України Микола Голомша, ми вирішили почати співпрацювати разом.

Окрім того, на попередньому зібранні було прийнято спільне рішення про обрання головою васильківського міського осередку партії «Патріот» Тараса Матушевича, котрий вже давно являється одним з найактивніших членів нашої команди.

«Багато наших активістів готові йти в політику та добиватися кращого життя для наших громадян. Тому ми вирішили об’єднати зусилля з перспективною партією «Патріот» для отримання нашими членами на майбутніх виборах депутатських мандатів у місцевих радах. Таким чином наші ідеї щодо будівництва міцної, стабільної та заможної країни зможуть втілитись у реальність», - зазначив голова ГО «Право та захист Васильківщини» Руслан Суханов.

Тож 18 серпня в урочистій обстановці в присутності представників обох сторін відбулось офіційне підписання меморандуму про співробітництво між громадською організацією «Право та захист Васильківщини» та політичною партією «Патріот».