Привітали майстрів народного мистецтва.

Привітали майстрів народного мистецтва.
401
0
10:07, 11.11.2019

Сьогодні Всеукраїнський день культури та майстрів народного мистецтва.
Ми вітаємо всіх тих, хто розвиває українську культуру, створює її нове обличчя та дбає про збереження її найкращих особливостей. Майстри-митці та держслужбовці, що сумлінно виконують свою працю у закладах культури, талановиті поети, письменники, художники та оздоблювачі – усі вони роблять наше життя красивішим.

Вони додають у його повсякденний перебіг, у той чи інший спосіб, краплину мистецької магії. Свято не дарма вшановує не лише дипломованих працівників культури, але й майстрів-народників. Вони носії традицій, що не лише нагадують нам про власну національну ідентичність, але й зберігають культурний матеріал для його використання та поєднання у сучасних мистецьких напрямах.

Із особливим теплом ми вітаємо наших місцевих майстрі народного мистецтва із Васильківщини. Серед них є справжні метри своєї справи, що творять вже не один десяток років! Розпис кераміки, вишиті картини, бісероплетіння, різьблення по дереву – давні мистецтва продовжують радувати українців і через тисячі років.

У цей день, 9 жовтня, також святкують і день Української мови та писемності. Мова є одним з наріжних каменів будь якої культури. Доречи у попередньому пості ми привітали всіх із цим святом у досить оригінальний спосіб.