Романтичне свято у Центрі «Здоров’я»

Романтичне свято у Центрі «Здоров’я»
Васильківщина
741
1
09:51, 15.02.2018

Вчора 14 лютого, у День всіх закоханих – День святого Валентина, наших активістів запросили в гості вихованці Центру соціальної реабілітації дітей інвалідів Васильківської міської ради «Здоров’я» щоб разом відзначити це романтичне свято.

У цей день закохані розкривають свої почуття, дарують подарунки, готують сюрпризи. Головною особливістю Дня всіх закоханих створити гарний настрій собі і коханим, провести час в хорошій компанії, подарувати та отримати «Валентинку» від близьких людей.

У найкращих традиціях, це свято пройшло Центрі «Здоров’я», де керівництво закладу організувало для дітей цікаву лялькову виставу «Маша та Ведмідь», а представники ГО «Право та захист Васильківщини» та подарували малечі набори з розвитку творчих здібностей.

Приємним подарунком для громадських активістів стала «Валентинка» у вигляді великого серця із фотографіями дітей на ньому, яка займе почесне місце у наших серцях й офісі.

Вітаємо усіх жителів Васильківщини з Днем святого Валентина та бажаємо кожному щоб поруч завжди була рідна, вірна і головне кохана людина!

 

Коментарі

  1. user-icon
    людмила 15 лютий 2018, 18:29
    Дарувати свято, це завжди велика справа.Дякую усім за проведене свято, теплу атмосферу та багато усмішок!