Шановні журналісти!

Шановні журналісти!
Організація
536
0
13:56, 06.06.2017

6 червня працівники усіх засобів масової інформації відзначають професійне свято – День журналіста. Саме цього дня, 6 червня 1992 року, Національна спілка журналістів України була прийнята до Міжнародної федерації журналістів.

У наш час важко перелічити й оцінити всі грані й усю важливість та відповідальність журналістської справи, осягнути вплив засобів масової інформації на різні сторони суспільного життя. Завдяки їхній праці мільйони читачів, глядачів і слухачів швидко отримують інформацію про події, що сталися в нашій країні та в усьому світі. На жаль, останнім часом робота журналістів в Україні стає дедалі небезпечнішою, адже, перебуваючи у зоні військових дій на сході країни або готуючи сенсаційні матеріали про корупційні схеми чиновників, вони завжди знаходяться на передньому краї, щоб першими дізнатися новину і передати її всім українцям. За роки незалежності багато журналістів було цинічно вбито, а замовники та виконавці так і не були притягнуті до відповідальності. Проте, незважаючи на всі труднощі, українські журналісти демонструють усьому суспільству приклад справжнього патріотизму.

Активісти громадської організації «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» і Благодійного фонду «ПОДАРУЙ МРІЮ» хвилиною мовчання вшанували пам'ять та поклали квіти на могилу Ігоря Гаврилюка, який був щирим патріотом своєї держави, справжнім професіоналом, автором багатьох журналістських розслідувань. Усім жителям Василькова не вистачає його гострого пера та відеосюжетів, що давали можливість об’єктивно оцінювати стан справ, які відбувалися у політичних, соціальних та економічних сферах життєдіяльності міста.

Також представники громадської організації «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» та Благодійного фонду «ПОДАРУЙ МРІЮ» завітали до редакції місцевої газети «Життя і Слово», аби привітати її працівників із професійним святом. Вітаючи колектив редакції, керівник громадської приймальні Крістіна Сізова зазначила: «Журналістика - це навіть не робота, а стиль життя. Ви виконуєте високу і відповідальну місію – стоїте на сторожі інтересів громадянського суспільства. Ми впевнені, що ваш досвід, знання, висока відповідальність і надалі слугуватимуть демократії і розвитку нашої рідної Васильківщини».

Шановні журналісти, від щирого серця бажаємо Вам творчого натхнення, невичерпної енергії та сили духу у вашій нелегкій справі!