СКАЗАЛИ - ЗРОБИЛИ

СКАЗАЛИ - ЗРОБИЛИ
872
0
15:12, 18.06.2017

Нова автобусна зупинка від благодійників

у с. Малій Солтанівці

До члена нашої громадської організації «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» та мешканця с.Великої Солтанівка Ігоря Глінського звернувся голова Малосолтанівської сільської ради Васильківського району Гребіник Павло Андрійович із проханням надати допомогу в облаштуванні зупинки громадського транспорти по вул.Київська у с.Мала Солтанівка.

Представники громадської організації зустрілися із керівництвом та мешканцями села, які повідомили, що у зв’язку із недостатньою сумою коштів у сільському бюджеті на облаштування даної зупинки, люди вимушені чекати транспорт під відкритим небом за різних погодних умов.

Наша організація разом із Благодійним фондом «ПОДАРУЙ МРІЮ» та місцевими підприємцями Віталієм та Ігорем Глінськими оплатили всі видатки щодо виготовлення та встановлення нової зупинки у вигляді павільйону, тож тепер пасажири захищенні від любої непогоди та можуть комфортно себе почуватися в очікуванні автобусу.

15 червня голова громадської організації Руслан Суханов та сільський голова Павло Гребіник, у святковій обстановці перерізали стрічку на знак відкриття оновленої зупинки. Під час урочистих заходів Павло Гребіник від імені громади села подякував представникам громадських організацій та місцевим підприємцям за увагу та допомогу у вирішенні соціальних питань Васильківщини та висловив сподівання на продовження дружніх відносин у подальшому.