Скільки ще поколінь українці будуть корупціонерами?

Скільки ще поколінь українці будуть корупціонерами?
793
1
00:36, 28.02.2017

Корупція закладається в українців ще на ранніх етапах розвитку особистості, коли під час свого дорослішання діти бачать і чують від своїх батьків, що для того, щоб отримати ту чи іншу послугу, необхідно давати хабарі. Відтак у дітей закладається образ успіху в досягненні конкретних цілей - давати хабар.

Нещодавно українці дізналися із електронних декларацій чиновників, народних депутатів, суддів, представників правоохоронних органів про їхні багатомільйонні статки, шикарні маєтки та автомобілі. Але, що стоїть за цією "золотою ширмою" - звісно КОРУПЦІЯ!

Через корупцію в нашій країні прості люди мають низький рівень життя низькооплачувану роботу або навіть її відсутність, мізерні пенсії та соціальну допомогу, еміграцію робочої сили й талановитої молоді в пошуку кращої зарплати та багато інших негативних наслідків, включаючи високий рівень злочинності.

Проте ми теж винні у процвітанні корупції. Ми звикли для зручного вирішення власних питань у медичних, навчальних закладах, дозвільних, правоохоронних установах, судах та інших місцях досягати потрібного результату через надання фінансової "допомоги". Кожний українець, який дає хабарі, рушить благополуччя держави й людей, що проживають в ній. Українці це робили останні десятиліття і будуть робити в майбутньому, поки хтось, або щось їх не зупинить.

Українцям потрібна така громадська сила, яка кардинально змінить у свідомості українців ставлення до корупції.

Виховання дітей в умовах тотальної корупції є головною причиною зростання цього злочину в нашій державі. Ставлення до корупції, як до самого гидкого злочину, в Україні необхідно розпочинати на стадії формування особистості і якщо це не змінити у найближчий час, чекати докорінних змін не варто.

Руслан Суханов, голова ГО "ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ"

Джерело: http://i-ua.tv/index.php?newsid=1743

Коментарі

  1. user-icon
    Олексій 28 лютий 2017, 16:27
    Моя думка, корупція вигідна не тільки владі а і кожному з нас. Ми самі не чекаючи відповіді вже шукаємо кому заплатити.