Соціальний проект "Майстер на годину"

Соціальний проект
Організація
2366
0
14:14, 13.08.2018

 «Майстер на годину» — це соціальний проект, заснований нашою організацією з метою допомоги уразливим верствам населення (самотнім пенсіонерам, малозабезпеченим, інвалідам І−ІІ груп, сім’ям, рідні яких загинули, беручи участь в АТО). Майстер-волонтер здійснює дрібний побутовий ремонт, допомагаючи людям, які не мають коштів винайняти спеціаліста.

Громадська організація «Право та захист Васильківщини» реалізує соціальні проекти «Майстер на годину». Зокрема, на сьогоднішній день дуже гостро стоїть питання соціальної незахищеності літніх людей та людей з вадами. Однією з головних проблем є погані умови життя. Брак коштів не дозволяє викликати майстрів за необхідністю, а фізична слабкість чи відсутність потрібних навичок унеможливлює ремонт самотужки.

Саме в таких ситуаціях на допомогу і приходить «Майстер на годину» - це проект, заснований громадською організацією з метою підтримки та допомоги уразливим верствам населення у вирішенні побутових проблем. Проект спрямований на самотніх пенсіонерів яким немає кому допомогти, малозабезпеченим багатодітним сім’ям, інвалідам І−ІІ груп, які не мають належного фінансового забезпечення та сім’ям рідні яких загинули, беручи участь в АТО. Майстер-волонтер здійснює дрібний побутовий ремонт, допомагаючи людям, які цього потребують, послуги майстра надаються абсолютно безкоштовно, кожної п'ятниці та на одну заявку виділяється не більше 1-єї година часу.

Скористатися послугами «Майстра на годину» просто – потрібно зателефонувати за номером    +38097-790-79-51, та залишити ваше звернення: суть проблеми у якій вам потрібна допомога та контактна інформація (Адреса, телефон).  Люди не забуваємо творити добро. Це не тільки приємно, а й корисно.