Спортивний клуб з Васильківщини святкує своє 20 річчя.

Спортивний клуб з Васильківщини святкує своє 20 річчя.
Васильківщина
433
0
14:17, 19.11.2019

Заняття єдиноборствами це не лише бойові навички та фізичний розвиток. Дисциплінованість, вміння швидко приймати рішення у критичних ситуаціях впевненість у власних силах та цілеспрямованість – бойові мистецтва це не просто банальний мордобій. Васильківщина має вже досить непогані традиції виховання бійців різних стилів. Прикладом такої традиційності є спортивний клуб «Алексіс», що святкує цього року своє 20-річча.

Олексій майстер спорту із рукопашного бою. Раніше він працював інструктором з бойової підготовки у структурах МВС. Та сьогодні його учні не правоохоронці чи спецпризначенці, хлопці та дівчата з Васильківщини. Деякі з них займаються вже досить давно. Наприклад чотирнадцятирічний Ілля Семенець та його на рік молодший тезка із боксерським прізвищем Усик займаються панкратіоном вже понад 6 років. На чемпіонаті України, що пройшов нещодавно, Перший з них отримав «бронзу» та другий «золото». Обидва хлопці погоджуються, що іноді на тренуваннях буває важко, але перемоги, що йдуть слідом того варті.

І батько і син Охріменко стверджують, що одна з головних проблем для розвитку дитячого спорту в Україні відсутність державного фінансування. Наприклад, аби поїхати на змагання нормального рівня на одну дитину потрібно біля 15 000 гривень. Гроші потрібні на спортивне екіпірування, та й робота тренера теж має оплачуватися.

«Право та захист Васильківщини» теж розуміє необхідність спортивного розвитку молоді. Наша організація усіляко підтримує СК «Алексіс» і допомогла їм відсвяткувати 20 день народження та профінансувала присвячений до цієї дати спортивні змагання. За допомогою ГО було організовано окремий турнір до свята. Вже 30 листопада васильківські юні бійці поїдуть на всеукраїнські змагання. Бажаємо їм нових перемог!