Святкування Дня Конституції України 2018

Святкування Дня Конституції України 2018
Україна
931
0
17:40, 03.07.2018

28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України - першу Конституцію незалежної української держави.

Як відомо, Конституція України – це основний правовий документ, який регламентує абсолютно всі сфери діяльності громадян нашої країни. У Законі закріплені основи суверенітету і цілісність території України. Головний правовий документ має юридичну силу вищого рівня. Так, на його підставі затверджується першість прав і свобод кожного українця, основи формування і повноваження органів влади держави, розробляються всі інші законодавчі та інші нормативно-правові акти.

Крім того, Конституція України визначає основи правової, політичної та економічної системи країни як суверенної держави і сприяє зміцненню авторитету країни на міжнародній арені. У 2018 році, Конституції України виповнилося 22 роки.

З нагоди державного Українського свята ГО «Право та захист Васильківщини» разом із благодійним фондом «Подаруй мрію» влаштували у Васильківському районі святкування з безкоштовними розвагами одразу у трьох селах. В цей день у Кожухівці, Дзвінковому та Плесецькому, наші активісти та волонтери гарно попрацювали над створенням святкового настрою серед мешканців. Діти бавилися на великих надувних гірках, досхочу стрибали на акробатичних батутах, ласували солодкою ватою та пускали у небо яскраві повітряні кульки. Свято поєднало багато людей різних за статусом та віком, але єдиних у любові до нашої країни.

 

Тож давайте разом формувати вільне, справедливе, солідарне суспільство, потужну та заможну державу, що побудована на основах європейської демократії. Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Від усієї душі зичу Вам міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!