Святкування Дня Незалежності України в Кожухівці та Калинівці

Святкування Дня Незалежності України в Кожухівці та Калинівці
Організація
1210
0
16:40, 27.08.2018

До Дня Незалежності України, 24 серпня, громадська організація «Право та захист Васильківщини» та Благодійний фонд «Подаруй мрію» зробили своєрідний подарунок мешканцям району. На території озера «Різниця» в селі Кожухівка та центральному парку селища Калинівка ми організували безкоштовні розваги для самих маленьких громадян нашої країни.

Малеча мала змогу досхочу насолодитись стрибками на батутах, а також покататись на великій надувній гірці. Навіть деякі дорослі не відмовились на хвилинку повернутись у дитинство і теж з превеликим задоволенням випробували дитячі атракціони. До того ж наші активісти трішечки підсолодили найголовніше державне свято: усіх охочих безкоштовно пригощали солодкою ватою. Також створити святковий настрій допомогли яскраві мильні бульбашки які літали у повітрі та цікавинкою для малечі став дитячий боді-арт де за допомогою аквагриму кожен міг перетворитися на улюбленого мультиплікаційного або казкового героя.

На святі панувала чудова дружня атмосфера і задоволеними залишилися як діти так і дорослі. Від імені громадської організації «Право та захист Васильківщини» та Благодійного фонду «Подаруй мрію» вітаємо усіх мешканців нашого краю з Днем Незалежності України!