Свято дитинства у Великій Солтанівці

Свято дитинства у Великій Солтанівці
Васильківщина
937
0
22:42, 04.06.2018

Свято дитинства у Великій Солтанівці

У суботу, 2 червня, до Міжнародного дня захисту дітей, громадська організація «Право та захист Васильківщини» та Благодійний фонд «Подаруй мрію», організували справжнє свято для усіх дітей села Велика Солтанівка Васильківського району.


Для проведення культурно-розважальних та святкових заходів, неподалік місцевої школи, нашими організаціями було створено безкоштовні розваги для усіх гостей: надувна гірка, акробатичний батут, море яскравих повітряних кульок та частування солодкою ватою.


Під час святкування до представників наших організацій підходили батьки дітей, які дякували за подароване свято та можливість розважитися разом з усією родиною, згадавши щасливі моменти і свого дитинства. Місцеві жителі були вражені благодійною акцією та довго не могли повірити організаторам, що це все відбувається в їхньому селі та й ще безкоштовно.


Як зазначив голова ГО «Право та захист Васильківщини» Руслан Суханов: «Кращий спосіб зробити дітей хорошими – зробити їх щасливими. Я думаю нам вдалося сьогодні подарувати позитивні емоції як батькам, так і дітям, а їхні посмішки – це найкраща нам вдячність. Саме у такі моменти розумієш, що всі наші зусилля ми направляємо у правильний напрямок».
Вітаємо усіх школярів з початком літніх канікул! Бажаємо гарного відпочинку, весело і з користю для себе провести цей час, набратися сил, енергії та здоров’я перед наступним навчальним роком.