Свято молоді у селі Данилівка

Свято молоді у селі Данилівка
Україна
1661
0
18:31, 24.06.2018

Сьогодні, як зазвичай, у останню неділю червня в Україні відзначають День молоді – свято, встановлене на підтримку ініціатив молодіжних організацій і об'єднань України, яке вважається також святом усіх молодих українців.

Це свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики. Звичайно ж і громадська організація «Право та захист Васильківщини», разом із постійним партнером благодійним фондом «Подаруй мрію» з нагоди Дня молоді, влаштували яскраве дитяче свято у військовому містечку №21 в селі Данилівка.

На галявині біля озера панувала дружня святкова атмосфера. Всі бажаючі діти мали змогу безкоштовно стрибати на акробатичному батуті, кататися та бешкетувати на великій надувній гірці, пускати в небо яскраві повітряні кульки та на десерт посмакувати солодкою цукровою ватою.

Юність і молодість - це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі. Цей час дерзань, пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших сподівань.

Саме вони, сьогоднішні школярі, студенти, молоді робітники, підприємці, науковці, скоро будуть визначати шляхи розвитку країни.

Турбота про молоде покоління є важливою частиною соціальної роботи.

Вітаємо усіх Васильківчан з Днем молоді та хочемо побажати бути завжди на хвилі юних мрій і яскравих надій. Нехай життя таїть удачу і радість в кожному дні, нехай відкриваються все нові дороги до щастя і успіху, нехай перспективним і світлим буде майбутнє для вас.

Д

Невичерпного вам оптимізму, здоров'я, любові і юнацького завзяття.