Світ не без добрих людей

Світ не без добрих людей
4450
0
16:12, 30.07.2018

До Благодійного Фонду «Подаруй мрію» звернулася родина Кравченко з проханням про фінансову допомогу на поточне лікування та проведення регулярних лабораторних досліджень сина Кравченко Сергія Сергійовича 1988 року народження. Який на протязі чотирьох років бориться з рідкісною хворобою Гепатоцеребральна дегенерація Вільсона- Коновалова.

Дана хвороба потребує довгострокового, коштовного лікування та проведення аналізів для контролю стану організму. Голова благодійного фонду Володимир Петренко звернувся до ТОВ "Медичний центр "Біо плюс", що знаходиться у місті Васильків за адресою: вул. Декабристів, 145А з проханням про допомогу для Сергія, директор якого  Маргарита Купріна, людина з великим серцем погодилась допомогти у проведенні усього комплексу необхідних аналізів на постійній основі.

Доброта – це якість, надлишок якої ніколи і нікому не зашкодить. Так повелося, що все найкраще іде від щирого серця. Для Маргарити Андріївни джерелом щастя є - допомога, співчуття і турбота за тими хто цього потребує. Благодійний фонд «Подаруй мрію» висловлює подяку медичному центру за надання адресної допомоги для Кравченко Сергія. В свою чергу наша благодійна організація готує проект зі збору коштів, шляхом встановлення скриньок для готівкових пожертв. Даний збір буде проводиться для лікування Сергія від його важкої хвороби, аби надати можливість йому жити повноцінним, вільним, сповненим радості життям.

 

Добра людина – це сильна людина, вона завжди допоможе іншим. Люди допомагають людям в важкі часи випробувань. Сьогодні милосердя і мужність відчувається так гостро, як ніколи, вражаючи до глибини душі, показуючи на ділі, що найвища наша сутність розкривається тоді, коли ми всі разом підтримуємо, захищаємо і допомагаємо один одному.

Для того щоб допомоги Сергію ви можете звертатися до нашої благодійної організації за телефоном: 098-853-63-13, Володимир Вікторович - Голова благодійного фонду «Подаруй мрію», або перераховувати кошти на реквізити нашої організації з призначенням платежу «Кравченко Сергій», розрахунковий рахунок № 26000053006110 Васильківське відділення №3 Київського ГРУ ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК",  МФО 321842, Ідентифікаційний код ЄДРПОУ 41035768.

ПРЯМА ДОПОМОГА РЕКВІЗИТИ:

Приват Банк, номер картки: 4149 4991 1440 1571

Призначення платежу: Благодійна допомога

Одержувач: Кравченко Сергій Сергійович

ПРЯМИЙ КОНТАКТ: 097 888 26 75