Свято Миколая в Центрі «Здоров'я»

Свято Миколая в Центрі «Здоров'я»
Васильківщина
406
0
13:58, 29.12.2017

З-поміж усіх великих угодників Божих святитель Миколай Чудотворець шанується українцями по-особливому. В народі є такий вислів: «У кожній дорослій людині живе маленька дитина». Усі ми згадуємо його з приходом новорічних свят, які традиційно починаються саме зі Свята Миколая.

І скільки б років нам не було, завжди з нетерпінням чекаємо на святкові урочистості, приємні несподіванки, веселі розваги і, звісно ж, подаруночки. Отримувати їх добре, але ще краще самим дарувати. Дітки отримують довгоочікувані подарунки, а ми - задоволення від їхніх щасливих посмішок.

Так сталося і 19 грудня у Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів Васильківської міської ради «Здоров’я», куди з подарунками для його вихованців завітали представники громадської організації «Право та захист Васильківщини» і Благодійного фонду «Подаруй мрію». На знак щирої вдячності за турботу малеча та працівники закладу влаштували гостям незабутній святковий захід із назвою «З нетерпінням ми чекали День святого Миколая!».

Під час концерту дітки розважали присутніх піснями, танцями та віршами, демонструючи свою старанність, наполегливість та неабиякі творчі здобутки. Загалом на святі панувала виключно дружня та позитивна атмосфера. Цю зворушливу зустріч ще довго пам’ятатимуть і гості, і самі вихованці Центру.

Зі слів нашого активіста та голови Васильківської міської партійної організації Руху «Справедливість» Максима Заїки, тут він отримав надзвичайно важливий і такий необхідний в житті кожної дорослої людини подарунок - радість спілкування з дитинством, відчуття казки, віру в диво та ні з чим незрівнянні позитивні емоції.

Теплі усмішки дітлахів, фото з друзями на пам’ять, натхненні побажання і віра в те, що Новий рік буде кращим за попередній. Та головне, що ці діти по-справжньому відчули себе потрібними не лише в Центрі «Здоров’я», а й поза його межами.

Вітаємо усіх жителів Васильківщини з днем Святого Миколая, бажаємо, щоб у найкращих починаннях і добрих справах кожен відчував любов та добро, а задуми й мрії неодмінно збувалися.