Свято Осені для дітей Центру «Здоров’я»

Свято Осені для дітей Центру «Здоров’я»
1289
0
14:07, 19.10.2017

У вівторок, 10 жовтня, громадська організація «Право та захист Васильківщини» за підтримки Благодійного фонду «Подаруй мрію» організували Свято Осені для вихованців Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Васильківської міської ради «Здоров’я».

Головна героїня свята - Осінь (керівник громадської приймальні ГО «Право та захист Васильківщини» Крістіна Сізова) розважала малечу веселими іграми і запальними танцями. Крім того, Осінь пригощала діток фруктами і солодощами.

Також, представники громадської організації та благодійного фонду передали Центру «Здоров’я» лікарські засоби, медикаменти та антибактеріальні лампи для знезараження приміщень.

У свою чергу маленькі вихованці підготували для гостей майстер-клас аплікації з кольорового паперу та природних матеріалів. Після того виготовленні власними руками вироби дітки презентували громадським активістам.

Для наших організацій ці зустрічі з вихованцями Центру вже стали традиційними. Під час таких заходів ми даруємо одне одному нові позитивні емоції та враження.

Тож можна сміливо сказати, що головне Свято Осені цього року вдалося на славу. Хочеться ще раз подякувати всьому колективу Центру та його вихованцям за ті щасливі осінні миті, що провели разом.