У Кабміні розробляють нові будівельні норми для шкіл

У Кабміні розробляють нові будівельні норми для шкіл
Васильківщина
201
0
15:48, 20.01.2017

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ наразі працює над розробкою нових будівельних норм для навчальних закладів з метою створення умов для запровадження інклюзивної освіти у звичайних українських школах.

Про це 19 січня заявив заступник міністра Лев Парцхаладзе після засідання Робочої групи з приведення будівельних норм у відповідність до міжнародно визнаних принципів нормування, повідомляє прес-служба Мінрегіону.

"Чинні будівельні норми суттєво не переглядалися 19 років, кілька разів вносилися деякі корективи. Їхнє оновлення вкрай важливе сьогодні, і проект нової редакції ДБН "Будинки та споруди навчальних закладів", що наразі розробляється Мінрегіоном, врахує сучасні вимоги до навчальних закладів та створить умови для інклюзивної освіти", - сказав він.

За словами Парцхаладзе, мова йде про облаштування безбар'єрного простору - встановлення пандусів, обладнання спеціальних гігієнічних кімнат та врахування заходів безпеки.

Нагадаємо, 11 жовтня 2016 року в місті Василькові Київської області в триповерховій будівлі середньої школи №6 сталося руйнування фасадної стіни з 1-го по 3-й поверхи і перекриттів навчальних приміщень.

Кабмін доручив перевірити на предмет аварійності всі школи, побудовані до 1980 року.

Джерело: http://newsru.ua/finance/20jan2017/normydliashkol.html