У Плесецькому через рух лісовозів хата місцевої жительки опинилась під загрозою зсуву

У Плесецькому через рух лісовозів хата місцевої жительки опинилась під загрозою зсуву
Васильківщина
565
0
12:41, 19.10.2017

До громадської приймальні ГО «Право та захист Васильківщини» звернулась мешканка селища Плесецьке Васильківського району Марія Петруньок. Жінка розповіла про нагальну проблему селища, від якої безпосередньо потерпає цілісність її домогосподарства.

Вздовж її земельної ділянки пролягає вузенька ґрунтова дорога, якою постійно користуються водії сільськогосподарської техніки у сезон польових робіт. Проте, цей проїзд, що суттєво скорочує відстань від лісової зони на околиці Плесецького до центру села, вже давно облюбували місцеві підприємці, які займаються обробкою деревини.

В результаті декількаметрові схили над дорогою постійно руйнуються під натиском великогабаритних лісовозів. За прикрим збігом обставин, на одному з цих схилів зведена оселя пані Марії. І проїжджаючі повз вантажівки ледве не зачіпають огорожі її земельної ділянки.

Жінка побоюється, що наслідком цих руйнувань та обвалів ґрунту частина її подвір’я через деякий час просто сповзе на так звану проїжджу частину.

У пошуках шляхів вирішення проблеми журналісти ГО «Право та захист Васильківщини» завітали до голови Плесецької селищної ради Наталії Мошковської. Вона пообіцяла, що найближчим часом будуть проведені громадські слухання щодо цього питання.

Сподіваємось, що місцева влада на майбутніх громадських слуханнях врахує інтереси усіх сторін і прийме єдине компромісне рішення.