У Плесецькому відсвяткували День селища

У Плесецькому відсвяткували День селища
Васильківщина
168
0
11:30, 19.10.2017

Суботнього дня, 16 вересня, який видався надзвичайно теплим та сонячним, у Плесецькому Васильківського району відзначали День селища.

Урочисте святкування розпочалось зі старту велопробігу з дистанцією понад 30 кілометрів, маршрут якого пролягав через мальовничу місцевість селища. Метою цього заходу було залучення місцевої молоді до занять спортом, активного відпочинку та ведення здорового способу життя.

Для мешканців та гостей Плесецького керівництвом селища було організовано повноцінне українське гуляння: народні майстри виставляли свої рукотворні вироби із вишивкою та плетінням, в польовій кухні військові готували та пригощали учасників свята гарячою смачною ухою.

На святі не залишились без уваги й самі маленькі жителі селища. Як селищна рада, так і громадська організація «Право та Захист Васильківщини» разом з Благодійним фондом «Подаруй мрію» організували для малечі безкоштовні розваги. Дітки мали змогу пострибати на акробатичних батутах та досхочу покататися на величезній надувній гірці.

На десерт до свята активісти нашого об’єднання вже традиційно приготували безкоштовне частування всіх охочих цукровою ватою.

Завершились народні гуляння з нагоди Дня селища Плесецьке урочистим святковим концертом.