Наша організація відвідала форум «Ukraine Relaunch»

Наша організація відвідала форум «Ukraine Relaunch»
Організація
1192
2
11:09, 03.03.2017

Національна ідея — здорова та фізично розвинена людина

2 березня у НСК "Олімпійський" в м.Києві відбувся міжнародний спортивний Форум "Інвестиції у спорт — інвестиції у майбутнє країни", учасниками якого були голови ГО "ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ" Руслан Суханов та БО "Благодійний фонд "ПОДАРУЙ МРІЮ" Євгеній Котвіцький.

Photo1

Це вперше, коли об’єдналися представники влади, спортивного середовища, бізнесу та громадськості з метою обговорення сучасного стану та перспективи розвитку спорту в Україні, впровадження сучасних інструментів та стимулів для бізнесу у питаннях, пов’язаних з інвестиціями у спорт та популяризації здорового способу життя.

Під час Форуму, голова ГО "ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ" Руслан Суханов зазначив, що "Національною ідеєю української держави має стати розбудова сучасної спортивної інфраструктури, активна всеохоплююча пропаганда здорового способу життя, вдосконалення законодавчої бази, розвиток дитячо-юнацького та масового спорту як заради майбутніх досягнень українських спортсменів на міжнародній арені, так і створення передумов для фізично розвиненої нації".

Учасники Форуму розглянули питання державної політики у сфері спорту, стимули для розвитку спорту, як зробити зайняття спортом модним та сприяти розвитку спортивної інфраструктури в регіонах. Представники громадськості та бізнесу відзначили, що на сьогодні чинне законодавство не стимулює вітчизняний бізнес до інвестицій у спорт через відсуність податкових пільг та преференцій із земельних та девелоперських питань.

"В останні роки влада фінансує спортивну галузь по залишковому принципу і лише завдяки благодійним, громадським організаціям та соціально відповідальному бізнесу в Україні з’являються нові об’єкти спортивної індустрії та проводяться акції з популяризації фізичної культури та спорту", — зазначив голова БО "Благодійний фонд "ПОДАРУЙ МРІЮ" Євгеній Котвіцький.

За підсумками Форуму учасники домовилися, що громадськість спільно з бізнесом повинні надалі розвивати та імплментувати кращий міжнародний досвід в Україні щодо залучення українців до занять спортом та створення для цього відповідних умов.

Photo2

Коментарі

 1. user-icon
  Мыкола 15 березень 2017, 14:44
  Добрий день, дуже хотів побувати на цьому форумі, але не вийшло! Згрунтуйте будьласка ваші враження які ви там отримали від побаченого чи почутого!
  1. user-icon
   Kristina 15 березень 2017, 15:37
   Із задоволенням поділимося враженнями з приводу цього заходу.
   Хотілось би зазначити, що влада не байдужа до розвитку спорту, але в нашому законодавстві є недопрацювання та прогалини, які не дозволяють повноцінно співпрацювати з організаціями, які забезпечують надання інформації щодо розвитку спорту.
   Влада заявляє, що на розвиток молоді та спорту виділяються певні кошти. На жаль, вони не доходять в повному обсязі до призначеної цілі, тому ми намагаємося боротися з клептоманами.