Урочисте святкування першого дзвоника

Урочисте святкування першого дзвоника
Васильківщина
1088
0
15:32, 03.09.2018

 

В останній день цього літа, 31 серпня, в Центрі соціальної реабілітації дітей інвалідів Васильківської міської ради «Здоров’я» відбувся урочистий захід — свято першого дзвоника.

На шкільному подвір’ї зібралися діти разом зі своїми батьками та рідними, а також прийшли гості, щоб їх привітати. Виступи дітей розчулили усіх присутніх без виключення — настільки вони були щирими та зворушливими.

Вже традиційно серед гостей були присутні представники ГО «Право та захист Васильківщини», Благодійного фонду «Подаруй мрію», члени політичних партій «Громадсько-політичний Рух Валентина Наливайченка «Справедливість» та «ПАТРІОТ».

Також, на свято завітав Голова Секретаріату Руху «Справедливість» Руслан Колєсніков, щоб особисто привітати дітей з новим навчальним роком та подарувати фліпчарт, за допомогою якого можливо організовувати  проведення різних показових заходів, таких як презентації, доповіді або всілякі лекції.

«Сьогодні ми з вами святкуємо початок нового навчального року, це особливе свято для дорослих та дітей! Мої найщиріші вітання спеціалістам реабілітаційного центру та директору закладу Мартиненко Ірині за їх титанічну працю. Також бажаю юним вихованцям невтомно відкривати для себе новий світ, сповнений мріями та надіями на краще», — привітав з початком навчального року Руслан Колєсніков.

Керівник Васильківської районної місцевої парторганізації Руху
В. Наливайченка «Справедливість — Максим Заїка та однопартієць Олексій Кузьмич теж привітали дітей, передали їм подарунки та побажали натхнення і успіхів у навчанні!

Сьогодні, 3 вересня, громадські активісти взяли участь у святковій лінійці КЗ КОР «Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» для дітей з тяжкими порушеннями мовлення. Привітати дітей з днем першого дзвоника прийшли Максим Заїка, Олексій Кузьмич, Дмитро Паньків та представник партії «Батьківщина» у Васильківському районі Максим Басилкевич.

Громадська організація «Право та захист Васильківщини» та Благодійний фонд «Подаруй мрію» вже тривалий час опікуються цим закладом. На даний час, за їхнім сприянням, на території школи-інтернату завершується будівництво зимового саду, у якому планується висадити банан, кавове дерево, апельсин та інші тропічні рослини. Вже незабаром відбудеться урочисте відкриття цього унікального об’єкту для нашого району, проте керівництво закладу вже висловила подяку представникам наших організацій за підтримку.

Дарувати любов та турботу — це головне, що ми можемо робити, адже сповідуючи принципи «чужої біди не буває» ми підтримуємо тих, хто потребує реальної нашої допомоги.