Васильківці поїхали до Зеленського по допомогу: лист прийняли.

Васильківці поїхали до Зеленського по допомогу: лист прийняли.
Організація
654
0
10:30, 27.02.2020

Після акції під стінами обласного «главку», розгнівані васильківці завітали під стіни Офісу президента (ОП). Вимоги, побажання та прохання були ті ж самі: розібратися із корупційними феодалами району, призначити нове керівництво на Васильківщині і зупинити земельну вакханалію.

Цього разу до активістів ГО «Право та захист Васильківщини» приєдналися і представники СВК «Новоселецький», що протестують проти намагань рейдерського захоплення їхнього сільськогосподарського підприємства.

Загалом до будівлі ОП прийшло близько 50 мітингарів. Представники ГО «Право та захист» вимагали аби президент та його команда почали виконувати хоч якісь передвиборчі обіцянки.
- Президент – наведи лад у своєму районі! – закликав у гучномовець один з активістів.

Певна іронія полягає в тому, що і сам головнокомандуючий України мешкає сьогодні на Васильківщині. А саме, у селі Іванковичі. Ми прекрасно розуміємо, що президент не приймає активної участі у житті місцевої громади – це не зовсім входить до кола його обов’язків. Але те що поруч із його оселею, майже не приховуючи цього, розкрадають мільйони – неприємний факт. І ще більш неприємний факт, що це роблять ті, хто де-юре є представниками центральної влади на місцях.

Після півгодини проведення акції, до мітингарів спустився представник ОП. Йому активісти й передали звернення, а також лист до президента, що приготували напередодні. У ньому детально викладена ситуація, що склалася у Васильківському районі внаслідок корупційних махінацій місцевих князьків.

- Такого як на Васильківщині не робиться більше ніде на Київщині. І боюсь, що навіть по всій Україні. Наш район вже (хз скільки) місяців живе без голови. А його в.о. – це заступник колишнього очільника В. Одинця. Не зважаючи на те, що останній вже не займає жодних посад у районі, разом вони продовжують красти бюджетні кошти. Все що змінилося за останні півроку – вони вийшли на рівень області і крадуть тепер ще й через КОДА! – заявляють активісти.

Серед гасел на транспарантах учасників акції було й вже сакральне для українців: «Весна прийшла. Де посадки?». Обігруючи передвиборний слоган «Зе» команди, активісти сподіваються, що можновладці звернуть увагу на це і посприяють розвитку кримінального провадження про розкрадання місцевими чиновниками 78 мільйонів гривень на ремонтах закладів освіти.

ГО «Право та захист Васильківщини» хоче вірити, що нова влада зламає корупційні схеми у нашому районі. Якщо ж цього не станеться, якщо сьогоднішні «рішали» залишаться при владі, чи на «сірі» фінансові потоки в районі «сядуть» інші корупціонери… Висновок буде очевидний: українців знову використали.
#правотазахист #упрезидента #васильківщина #вимагала #втручання