Васильківській спецшколі - нова вбиральня силами громадських активістів

Васильківській спецшколі - нова вбиральня силами громадських активістів
Організація
469
0
16:08, 06.09.2017

За сприяння громадської організації «Право та захист Васильківщини» та Благодійного фонду «Подаруй мрію» на території Васильківської спеціальної школи-інтернат нещодавно розпочалися будівельні роботи з встановлення санвузла.

 

До недавнього часу перед керівництвом спецзакладу гостро стояло завдання вирішення проблеми санітарно-гігієнічного характеру. Зокрема, в одному з навчальних корпусів інтернату була відсутня вбиральня. І дітки були змушені ходити справляти свої природні потреби до іншого приміщення, навіть в холодну пору року.

До вирішення цієї нагальної проблеми долучились громадські активісти нашої організації та небайдужі жителі Васильківського району. Так один з підприємців безкоштовно пробурив артезіанську свердловину на території інтернату для забезпечення водопостачання майбутнього санвузла. В даний момент на місці проходять роботи зі зведення фундаменту окремої будівлі, яка буде слугувати вбиральнею для вихованців закладу.

Нагадаємо, КЗ КОР "Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів" для дітей з тяжкими порушеннями мовлення забезпечує здобуття вихованцями певного рівня освіти. У закладі проводять корекційно-розвиткову роботу з дітьми, які потребують виправлення усного та писемного мовлення. Наразі в школі-інтернат навчається 135 дітей віком від 6 до 18 років.

На сьогоднішній день держава практично не виділяє кошти на програми з проведення ремонтно-будівельних робіт у закладах середньої освіти, тому всі фінансові питання здебільшого лягають на плечі батьків учнів. І сподіватися вони можуть лише на допомогу громадського сектору. Добрі справи приємно робити гуртом. Тож закликаємо громадські об’єднання та усіх небайдужих жителів Васильківщини приєднуватись до ініціативи щодо створення комфортних умов для наших дітей.