Васильківські спортсмени- збори з "Бойового Самбо"

Васильківські спортсмени- збори з
Васильківщина
1373
0
09:48, 31.08.2018

 

За фінансової підтримки ГО «Право та захист Васильківщини» найкращі Васильківські спортсмени прийняли участь у спортивних зборах з бойового самбо, які були організовані Київським спортивним клубом «Воїн». Бойове самбо - це міжнародно визнаний вид спорту, який об'єднує кращі досягнення світової культури в області бойових мистецтв та вважається найбільш ефективний вид підготовки до військової і правоохоронної діяльності в сучасних умовах.

 

Збори проходили в селі Підгірці Київської області на території Рестрограду Імперія з 15 по 25 серпня. Спортивні заняття проводились три рази на день під керівництвом тренера Вячеслава Переломас. Спортсмени мали змогу покращити свою фізичну підготовку та відпочити на території комплексу де їм була надана можливість відвідувати басейн та футбольне поле в вільний від тренування час.

Основне завдання, яке ставить перед собою наша громадська організація «Право та захист Васильківщини» - це популяризація та підвищення ролі фізичної культури, зміцнення здоров’я, пропаганда здорового способу життя, досягнення високих спортивних результатів, виховання морально-етичних, вольових та інтелектуальних здібностей підростаючого покоління, а також здійснення діяльності, спрямованої на реалізацію та захист прав і свобод дітей, їх творчих здібностей.

Наші спортсмени як завжди показали високі результати, витривалість та конкурентний професійний рівень підготовки. Бажаємо нашим вихованцям подальших спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.