Велике свято - великі справи

Велике свято - великі справи
702
0
14:37, 18.06.2017

 

Добрі справи у свято Вознесіння Господнє 

25 травня 2017 року відзначається свято Вознесіння Господнє. Вознесіння Господнє відбувається на сороковий день після Святої Пасхи, тому завжди припадає на четвер.

Вважається, що ці 40 днів від Великодня до Вознесіння Христос бродить по землі, дивиться, як живе простий люд, караючи грішників - жадних багатіїв, і винагороджуючи праведників - чистих серцем і душею людей.

Не можна лаятися і бажати іншим людям зла, це повернеться вам сторицею. Обов'язково потрібно прочитати молитву Вознесіння Господнього, відвідати храм та зробити добру справу.

Отже, дотримуючись традицій цього свята, наша громадська організація «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» разом із Благодійним фондом «ПОДАРУЙ МРІЮ» придбали та подарували протипролежневу подушку Roho Quadtro Select Дмитру Новікову, який після автомобільної катастрофи вимушений вже більше 10 років пересувається у інвалідній колясці. Сподіваємось, що вона допоможе йому у профілактиці і лікуванні пролежнів, а головне буде слугувати зручною корекцією положення тіла в колясці.

Також, наші організації надали матеріальну допомогу Марії Брунцвик, 1982 року народження, матері трьох дітей, яка перебуває на стаціонарному лікуванні у Київському обласному онкологічному диспансері із діагнозом - гострий монобластний лейкоз.

У велике свято — Вознесіння Господнього, бажаємо віри, незгасимої надії у краще і чистої духовності. Нехай приклад Ісуса освітлює Ваш шлях, робить його істинно праведним і нагороджує любов’ю. Прагніть бути кращими, чого б це не коштувало!