Відбувся день медсестр.

Відбувся день медсестр.
Організація
793
0
11:20, 15.05.2017

Сьогодні, 12 травня, відзначається Всесвітній день медичної сестри. День медичної сестри відзначається з моменту об’єднання сестер милосердя з 141 країни в професійну громадську організацію - міжнародну раду медичних сестер. Офіційного значення свято набуло лише у 1971 році, проте фактично йому вже більше ста років. В Україні його почали відзначати з 1997 року.

У нашій країні лікарі, фельдшери, медсестри та акушерки щоденно зцілюють тисячі хворих, вони завжди готові прийти на допомогу кожному, хто цього потребує. Саме медсестри відіграють чималу роль у процесі видужання хворого, обігрівають їх щедрістю своєї душі, теплом своїх сердець та виконують усі призначення лікаря. Неможливо собі уявити нашу медицину без медичної сестри.

З професійним святом у Калинівській міській амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, представники ГО «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» – Володимир Забарний, Микола Хахаль  та Заїка Максим  привітали медичних працівників квітами, подарунками, словами подяки та грамотами.

На сьогодні, Калинівська міська амбулаторія обслуговує 6 населених пунктів Васильківщини, а саме: селище Калинівка та села Діброва, Кожухівка, Липовий Скиток, Данилівка, Варовичі і Багрин.

Під час зустрічі, Володимир Забарний зазначив, що вимагаючи від медиків бути на сторожі найціннішого - здоров'я людей, на жаль, держава належним чином не піклується про їх матеріальне забезпечення та створення належних умов праці. Тому у процесах реформування охорони здоров’я повинно бути усвідомлення того, що тільки за умови співпраці влади, медичної спільноти і громадськості можливе поліпшення ситуації у медичній сфері та відбутися прозорі та зрозумілі для медиків і населення системні зміни у цій галузі.