Відвідали Пісківську об'єднану територіальну громаду.

Відвідали Пісківську об'єднану територіальну громаду.
Організація
613
0
09:26, 16.12.2019

Київська область – абсолютний антилідер в сфері децентралізації в Україні.

Не в останню чергу, через політичні амбіції місцевих чиновників. Але разом із тим «столичний» регіон має приклади вдалого створення та функціонування ОТГ. Одна з таких – Пісківська об’єднана територіальна громада у Бородянському районі. Саме її відвідали представники ГО «Право та захист Васильківщини» 12 грудня за для переймання нового досвіду.

Дякуємо голові Пісківської ОТГ Анатолію Рудніченко за цікаву інформацію та гостинний прийом! Пісківська ОТГ була створена (у 2016 році) однією з перших у Київській області. За цей час громада збільшила свій бюджет у декілька разів, домоглася сплати ПДФО від всіх підприємств на своїй території, відкрила власну амбулаторію, домоглася значних успіхів у розвитку сфери освіти та запровадила енергоефективні технології, що суттєво економлять кошти.

Також Пісківська ОТГ реалізувала унікальний проект – власне комунальне охоронне агентство «Пісківська варта» і це значно знизило криміногенні показники.

У громаді стверджують, що рецепт їх успіху простий: активність, кропітка робота та вчасне створення ОТГ. Пісківчани рекомендують місцевій владі Васильківщини забути про політичні «розбірки» і зайнятися справами, що можуть реально підняти рівень життя мешканців району.