Викриття цеху з виготовлення фальсифікованої горілки

Викриття цеху з виготовлення фальсифікованої горілки
Васильківщина
219
0
17:00, 09.12.2016

9 грудня 2016 року, співробітниками слідчого управління, кримінальної поліції та прокуратури Київщини викрито і припинено діяльність цеху в одному із гаражних приміщень Василькова, де виготовлялися фальсифіковані горілчані напої.

Санкціонований обшук проводився в межах розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України, з метою вилучення підроблених документів на автомобілі, номерних знаків, а також незаконної вогнепальної зброї. Натомість правоохоронці виявили підпільний склад, де виготовляли, розливали та фасували фальсифіковані горілчані вироби.

У приміщенні знаходилась велика кількість тари, в яку розливалась неякісна горілка - пляшки, кришки та інше. Спиртне виготовлялось із сумнівної сировини - виявлено різноманітні небезпечні хімічні речовини.

На даний час всі вилучені речовини, з яких було виготовлено неякісні горілчані вироби та обладнання, за допомогою якого фасувалась продукція, яка потім потрапляла до споживачів, відправлені на експертизу. Поліція встановлює мережу збуту виготовленої фальсифікованої продукції, а також коло осіб, причетних до скоєння даного злочину. Триває розслідування.

Джерело: https://vasylkiv.today/crime/vykryttya-tsekhu-z-vyhotovlennya-falsyfikovanoi-horilky/