Вітаємо наших чемпіонів

Вітаємо наших чемпіонів
Організація
885
0
22:44, 24.05.2017

Вітаємо спортсменів СК «АЛЕКСІС» із гідними результатами на Чемпіонаті України з панкратіону!

 

19-21 травня у місті Хмельницькому відбувся Чемпіонат України серед дітей і молодших юнаків з панкратіону. У змаганнях взяло участь 540 спортсменів з 16 регіонів країни, які виборювали перемоги не тільки для своєї області, але і у індивідуальному заліку боролися за право виступати в збірній команді України на міжнародних змаганнях.

Панкратіон – це вид спорту, що зародився тисячоліття тому у Древній Греції, знайшовши вдосконалення в сучасній формі, він заслуговує на повагу підростаючого покоління та молоді. З кожним роком у нашій країні все більше і більше прихильників, секцій, спортсменів, тренерського та суддівського складу з панкратіону.

Від Васильківщини у всеукраїнських змаганнях брали участь 6 спортсменів СК «АЛЕКСІС» ‒‒ Іван Гедзик, Дарина Стаднік, Єгор Горбач, Ілля Усик, Михайло Демченко та Ілля Семка.

Близько 18 років спортивний клуб «АЛЕКСІС», під керуванням та за сумісництвом тренером Олексієм Охріменком, сприяє оздоровленню маленьких васильківців, відвертає їхню увагу від шкідливого впливу вулиці, згуртовує, формує характер та дає можливість на самореалізацію у спортивних досягненнях.

За результатами змагань, у розділі греплінг НОУ-ГІ перше місце посіла – Дарина Стаднік (2007р.н. 38 кг), у розділі греплінг НОУ-ГІ здобув срібло та зайняв четверте місце у розділі традішн – Єгор Горбач (2006р.н. 42кг), а також Ілля Семко (2004р.н. 46кг) у розділі традішн зміг завоювати срібну нагороду.

За словами Олексія Охріменка, він задоволений результатами: «Приємно бачити, коли, скажімо, з юнака формується серйозний юніор. Найголовніше, що спортсмени отримали безцінний досвід, яким обов'язково скористаються на майбутніх змаганнях. Велика подяка в організації поїздки та участі у змаганнях батьківському комітету, голові громадської організації «ПРАВО ТА ЗАХИСТ ВАСИЛЬКІВЩИНИ» Руслану Суханову, керівнику Благодійного фонду «ПОДАРУЙ МРІЮ» Євгенію Котвіцькому, приватним підприємцям Віталію Глінському та Василю Гедзику, які у цей складний час знаходять  можливість допомагати нашому клубу».

Від імені усієї громадської організації ми вітаємо спортсменів, батьків, тренера та бажаємо ще більше перемог та досягнення нових вершин!