Вітаємо Наталію Нестеренко з призначенням на посаді голови нашої організації!

Вітаємо Наталію Нестеренко з призначенням на посаді голови нашої організації!
Організація
598
0
09:26, 17.10.2019

Сьогодні колектив ГО «Право та захист Васильківщини» вітає Наталію Нестеренко з призначенням на посаді голови нашої організації! Під час роботи у лавах нашої громадської організації Наталія Григорівна зарекомендувала себе, як людина фахова - юрист найвищого рівня, має активну громадянську позицію та лідер громадської думки.

Руслан Суханов – засновник ГО «Право та захист Васильківщини» протягом понад трьох років талановито й справедливо керував нашою організацією. Та нажаль Руслан Валерійович залишає посаду голови нашого об’єднання, з причини початку роботи у сфері державною діяльністю на посаді помічника – консультанта народного депутата України, що звичайно зменшить час який він зможе приділяти громадській діяльності. Колектив громадської організації під час проведення зборів одноголосно підтримав запропоновані кадрові зміни.

Бажаємо Руслану Валерійовичу успіху й високих досягнень в новому напрямку діяльності, а новообраному керівнику Наталії натхнення, здійснення всіх ідей, планів та сподівань в напрямку покращення й розвитку рідного краю – Васильківщини.